Program și rezultate
Prezentare Jucători Staff tehnic Echipa medicală Clasament Rezultate și program

Liga 1

Doar meciurile echipei FC Viitorul
Etapa 1
12 iulie
FC Voluntari Voluntari
0 - 0
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
13 iulie
Astra Giurgiu Astra
2 - 2
FC Botoșani Botoșani
13 iulie
CFR Cluj CFR
1 - 1
Poli Iași Iași
14 iulie
Universitatea Craiova Craiova
3 - 2
Academica Clinceni Clinceni
14 iulie
FCSB FCSB
4 - 3
FC Hermannstadt Hermannstadt
15 iulie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
2 - 2
Chindia Târgoviște Târgoviște
15 iulie
FC Viitorul Viitorul
5 - 0
Dinamo București Dinamo
Etapa 2
19 iulie
FC Hermannstadt Hermannstadt
0 - 2
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
19 iulie
Chindia Târgoviște Târgoviște
0 - 1
FC Viitorul Viitorul
20 iulie
FC Botoșani Botoșani
4 - 1
FC Voluntari Voluntari
20 iulie
Academica Clinceni Clinceni
1 - 4
CFR Cluj CFR
21 iulie
Poli Iași Iași
1 - 0
Astra Giurgiu Astra
21 iulie
Dinamo București Dinamo
0 - 2
Universitatea Craiova Craiova
22 iulie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
0 - 0
FCSB FCSB
Etapa 3
26 iulie
Poli Iași Iași
2 - 0
Academica Clinceni Clinceni
26 iulie
FC Voluntari Voluntari
1 - 2
Astra Giurgiu Astra
27 iulie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
1 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
27 iulie
CFR Cluj CFR
1 - 0
Dinamo București Dinamo
28 iulie
Universitatea Craiova Craiova
1 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
28 iulie
FC Viitorul Viitorul
3 - 2
FC Hermannstadt Hermannstadt
29 iulie
FCSB FCSB
0 - 2
FC Botoșani Botoșani
Etapa 4
2 august
Dinamo București Dinamo
4 - 2
Academica Clinceni Clinceni
3 august
FC Botoșani Botoșani
1 - 1
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
3 august
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 4
CFR Cluj CFR
4 august
FC Hermannstadt Hermannstadt
2 - 1
Universitatea Craiova Craiova
4 august
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
2 - 2
FC Viitorul Viitorul
5 august
FC Voluntari Voluntari
0 - 0
Poli Iași Iași
5 august
Astra Giurgiu Astra
2 - 1
FCSB FCSB
Etapa 5
9 august
Academica Clinceni Clinceni
3 - 1
Chindia Târgoviște Târgoviște
9 august
Poli Iași Iași
2 - 0
Dinamo București Dinamo
10 august
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
1 - 0
Astra Giurgiu Astra
10 august
CFR Cluj CFR
3 - 0
FC Hermannstadt Hermannstadt
11 august
Universitatea Craiova Craiova
0 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
11 august
FCSB FCSB
1 - 3
FC Voluntari Voluntari
12 august
FC Viitorul Viitorul
2 - 2
FC Botoșani Botoșani
Etape 6
16 august
FC Hermannstadt Hermannstadt
2 - 1
Academica Clinceni Clinceni
16 august
Chindia Târgoviște Târgoviște
3 - 2
Dinamo București Dinamo
17 august
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
1 - 1
CFR Cluj CFR
18 august
FC Botoșani Botoșani
1 - 1
Universitatea Craiova Craiova
18 august
FCSB FCSB
1 - 2
Poli Iași Iași
19 august
FC Voluntari Voluntari
0 - 3
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
19 august
Astra Giurgiu Astra
1 - 1
FC Viitorul Viitorul
Etapa 7
23 august
Poli Iași Iași
2 - 2
Chindia Târgoviște Târgoviște
23 august
Universitatea Craiova Craiova
1 - 0
Astra Giurgiu Astra
24 august
Academica Clinceni Clinceni
1 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
24 august
CFR Cluj CFR
4 - 1
FC Botoșani Botoșani
25 august
FC Viitorul Viitorul
4 - 0
FC Voluntari Voluntari
25 august
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
4 - 0
FCSB FCSB
26 august
Dinamo București Dinamo
3 - 0
FC Hermannstadt Hermannstadt
Etapa 8
30 august
FC Botoșani Botoșani
2 - 2
Academica Clinceni Clinceni
30 august
FC Voluntari Voluntari
1 - 2
Universitatea Craiova Craiova
31 august
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
3 - 2
Poli Iași Iași
31 august
Astra Giurgiu Astra
3 - 2
CFR Cluj CFR
1 septembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
2 - 1
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 septembrie
FCSB FCSB
2 - 1
FC Viitorul Viitorul
2 septembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
0 - 1
Dinamo București Dinamo
Etapa 9
13 septembrie
Academica Clinceni Clinceni
1 - 1
Astra Giurgiu Astra
13 septembrie
CFR Cluj CFR
5 - 0
FC Voluntari Voluntari
14 septembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
0 - 0
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
14 septembrie
Dinamo București Dinamo
1 - 1
FC Botoșani Botoșani
15 septembrie
Poli Iași Iași
0 - 0
FC Hermannstadt Hermannstadt
15 septembrie
Universitatea Craiova Craiova
0 - 1
FCSB FCSB
16 septembrie
FC Viitorul Viitorul
4 - 1
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
Etapa 10
20 septembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
2 - 3
Universitatea Craiova Craiova
21 septembrie
FC Voluntari Voluntari
1 - 2
Academica Clinceni Clinceni
21 septembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
3 - 0
FC Hermannstadt Hermannstadt
21 septembrie
Astra Giurgiu Astra
3 - 2
Dinamo București Dinamo
22 septembrie
FC Botoșani Botoșani
0 - 3
Chindia Târgoviște Târgoviște
22 septembrie
FCSB FCSB
0 - 0
CFR Cluj CFR
23 septembrie
FC Viitorul Viitorul
2 - 1
Poli Iași Iași
Etapa 11
27 septembrie
Dinamo București Dinamo
2 - 1
FC Voluntari Voluntari
28 septembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
0 - 1
FC Botoșani Botoșani
28 septembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 0
Astra Giurgiu Astra
29 septembrie
Academica Clinceni Clinceni
0 - 3
FCSB FCSB
29 septembrie
CFR Cluj CFR
3 - 0
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
30 septembrie
Poli Iași Iași
1 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
30 septembrie
Universitatea Craiova Craiova
3 - 1
FC Viitorul Viitorul
Etapa 12
4 octombrie
FC Botoșani Botoșani
1 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
4 octombrie
Universitatea Craiova Craiova
1 - 1
Poli Iași Iași
5 octombrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
2 - 1
Academica Clinceni Clinceni
5 octombrie
FCSB FCSB
1 - 1
Dinamo București Dinamo
6 octombrie
FC Viitorul Viitorul
3 - 1
CFR Cluj CFR
7 octombrie
FC Voluntari Voluntari
0 - 1
Chindia Târgoviște Târgoviște
7 octombrie
Astra Giurgiu Astra
0 - 0
FC Hermannstadt Hermannstadt
Etapa 13
20 iulie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
2 - 3
Astra Giurgiu Astra
18 octombrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
0 - 0
FC Voluntari Voluntari
18 octombrie
Dinamo București Dinamo
2 - 0
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
19 octombrie
CFR Cluj CFR
2 - 0
Universitatea Craiova Craiova
20 octombrie
Academica Clinceni Clinceni
0 - 0
FC Viitorul Viitorul
20 octombrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 2
FCSB FCSB
21 octombrie
Poli Iași Iași
0 - 3
FC Botoșani Botoșani
Etapa 14
25 octombrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
0 - 0
FC Voluntari Voluntari
26 octombrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 1
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
26 octombrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
0 - 4
FCSB FCSB
27 octombrie
Academica Clinceni Clinceni
0 - 0
Universitatea Craiova Craiova
27 octombrie
FC Botoșani Botoșani
1 - 2
Astra Giurgiu Astra
27 octombrie
Dinamo București Dinamo
3 - 2
FC Viitorul Viitorul
28 octombrie
Poli Iași Iași
2 - 1
CFR Cluj CFR
Etapa 15
1 noiembrie
FC Viitorul Viitorul
3 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
2 noiembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
1 - 1
FC Hermannstadt Hermannstadt
2 noiembrie
CFR Cluj CFR
3 - 0
Academica Clinceni Clinceni
3 noiembrie
FC Voluntari Voluntari
1 - 2
FC Botoșani Botoșani
3 noiembrie
FCSB FCSB
2 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
4 noiembrie
Astra Giurgiu Astra
4 - 0
Poli Iași Iași
4 noiembrie
Universitatea Craiova Craiova
4 - 1
Dinamo București Dinamo
Etapa 16
8 noiembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
1 - 1
FC Viitorul Viitorul
9 noiembrie
Academica Clinceni Clinceni
1 - 0
Poli Iași Iași
9 noiembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 1
Universitatea Craiova Craiova
9 noiembrie
FC Botoșani Botoșani
0 - 2
FCSB FCSB
10 noiembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
0 - 1
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
10 noiembrie
Dinamo București Dinamo
0 - 0
CFR Cluj CFR
11 noiembrie
Astra Giurgiu Astra
1 - 0
FC Voluntari Voluntari
Etapa 17
22 noiembrie
CFR Cluj CFR
20:30
Chindia Târgoviște Târgoviște
23 noiembrie
Poli Iași Iași
18:00
FC Voluntari Voluntari
23 noiembrie
FCSB FCSB
20:30
Astra Giurgiu Astra
24 noiembrie
Academica Clinceni Clinceni
13:30
Dinamo București Dinamo
24 noiembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
16:30
FC Botoșani Botoșani
24 noiembrie
Universitatea Craiova Craiova
19:30
FC Hermannstadt Hermannstadt
25 noiembrie
FC Viitorul Viitorul
20:30
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
Etapa 18
29 noiembrie
Astra Giurgiu Astra
18:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
29 noiembrie
Dinamo București Dinamo
20:30
Poli Iași Iași
30 noiembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
17:30
Universitatea Craiova Craiova
30 noiembrie
FC Voluntari Voluntari
20:30
FCSB FCSB
1 decembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
16:00
Academica Clinceni Clinceni
1 decembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
19:00
CFR Cluj CFR
2 decembrie
FC Botoșani Botoșani
20:30
FC Viitorul Viitorul
Etapa 19
3 decembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
18:00
FC Voluntari Voluntari
3 decembrie
Poli Iași Iași
20:30
FCSB FCSB
4 decembrie
Academica Clinceni Clinceni
14:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
4 decembrie
CFR Cluj CFR
18:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
4 decembrie
Dinamo București Dinamo
20:30
Chindia Târgoviște Târgoviște
5 decembrie
Universitatea Craiova Craiova
18:00
FC Botoșani Botoșani
5 decembrie
FC Viitorul Viitorul
20:30
Astra Giurgiu Astra
Etapa 20
6 decembrie
FCSB FCSB
20:30
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
7 decembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
17:30
Poli Iași Iași
7 decembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
20:30
Dinamo București Dinamo
8 decembrie
FC Botoșani Botoșani
17:30
CFR Cluj CFR
8 decembrie
FC Voluntari Voluntari
20:30
FC Viitorul Viitorul
9 decembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
18:00
Academica Clinceni Clinceni
9 decembrie
Astra Giurgiu Astra
20:30
Universitatea Craiova Craiova
Etapa 21
13 decembrie
Universitatea Craiova Craiova
20:30
FC Voluntari Voluntari
14 decembrie
Academica Clinceni Clinceni
13:00
FC Botoșani Botoșani
14 decembrie
Poli Iași Iași
15:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
14 decembrie
Dinamo București Dinamo
20:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
15 decembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
18:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
15 decembrie
FC Viitorul Viitorul
20:30
FCSB FCSB
16 decembrie
CFR Cluj CFR
20:00
Astra Giurgiu Astra
Etapa 22
19 decembrie
FC Botoșani Botoșani
20:00
Dinamo București Dinamo
20 decembrie
Astra Giurgiu Astra
17:00
Academica Clinceni Clinceni
20 decembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
20:30
FC Viitorul Viitorul
21 decembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
14:30
Poli Iași Iași
21 decembrie
FC Voluntari Voluntari
20:00
CFR Cluj CFR
22 decembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
17:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
22 decembrie
FCSB FCSB
20:00
Universitatea Craiova Craiova
Etapa 23
01-02.02.2020
CFR Cluj CFR
FCSB FCSB
Academica Clinceni Clinceni
FC Voluntari Voluntari
Dinamo București Dinamo
Astra Giurgiu Astra
Chindia Târgoviște Târgoviște
FC Botoșani Botoșani
Universitatea Craiova Craiova
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
FC Hermannstadt Hermannstadt
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
Poli Iași Iași
FC Viitorul Viitorul
Etapa 24
08-09.02.2020
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
CFR Cluj CFR
FCSB FCSB
Academica Clinceni Clinceni
FC Voluntari Voluntari
Dinamo București Dinamo
Astra Giurgiu Astra
Chindia Târgoviște Târgoviște
FC Botoșani Botoșani
FC Hermannstadt Hermannstadt
FC Viitorul Viitorul
Universitatea Craiova Craiova
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
Poli Iași Iași
Etapa 25
15-16.02.2020
CFR Cluj CFR
FC Viitorul Viitorul
Academica Clinceni Clinceni
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
Dinamo București Dinamo
FCSB FCSB
Chindia Târgoviște Târgoviște
FC Voluntari Voluntari
FC Hermannstadt Hermannstadt
Astra Giurgiu Astra
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
FC Botoșani Botoșani
Poli Iași Iași
Universitatea Craiova Craiova
Etapa 26
22-23.02.2020
Universitatea Craiova Craiova
CFR Cluj CFR
FC Viitorul Viitorul
Academica Clinceni Clinceni
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
Dinamo București Dinamo
FCSB FCSB
Chindia Târgoviște Târgoviște
FC Voluntari Voluntari
FC Hermannstadt Hermannstadt
Astra Giurgiu Astra
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
FC Botoșani Botoșani
Poli Iași Iași
Sponsori

Cookies

Site-ul FC Viitorul foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord