Program și rezultate

Liga 1 - 2020-2021

Etapa 1
21 august
FC Argeș FC Argeș
2 - 3
FC Botoșani Botoșani
22 august
FC Viitorul Constanța Viitorul
1 - 1
UTA Arad UTA
22 august
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
0 - 1
Universitatea Craiova Craiova
22 august
Astra Giurgiu Astra
0 - 3
FCSB FCSB
23 august
Poli Iași Iași
1 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
23 august
Academica Clinceni Clinceni
1 - 2
CFR Cluj CFR
24 august
FC Voluntari Voluntari
2 - 1
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
24 august
Dinamo București Dinamo
1 - 1
FC Hermannstadt Hermannstadt
Etapa 2
28 august
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
2 - 0
FC Argeș FC Argeș
28 august
UTA Arad UTA
0 - 0
FC Voluntari Voluntari
29 august
FC Hermannstadt Hermannstadt
2 - 2
Academica Clinceni Clinceni
29 august
CFR Cluj CFR
0 - 0
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
30 august
FC Botoșani Botoșani
4 - 0
Poli Iași Iași
30 august
Universitatea Craiova Craiova
2 - 0
Astra Giurgiu Astra
30 august
FCSB FCSB
3 - 0
FC Viitorul Constanța Viitorul
31 august
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 0
Dinamo București Dinamo
Etapa 3
11 septembrie
FC Argeș FC Argeș
1 - 1
UTA Arad UTA
11 septembrie
Dinamo București Dinamo
1 - 1
FC Botoșani Botoșani
12 septembrie
Academica Clinceni Clinceni
0 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
12 septembrie
Poli Iași Iași
1 - 4
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
12 septembrie
FC Voluntari Voluntari
2 - 1
FCSB FCSB
13 septembrie
Astra Giurgiu Astra
2 - 2
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
13 septembrie
CFR Cluj CFR
1 - 0
FC Hermannstadt Hermannstadt
14 septembrie
FC Viitorul Constanța Viitorul
1 - 4
Universitatea Craiova Craiova
Etapa 4
18 septembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 3
FC Hermannstadt Hermannstadt
18 septembrie
Astra Giurgiu Astra
0 - 2
CFR Cluj CFR
19 septembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
1 - 1
FC Viitorul Constanța Viitorul
19 septembrie
Universitatea Craiova Craiova
2 - 1
FC Voluntari Voluntari
20 septembrie
FC Botoșani Botoșani
0 - 0
Academica Clinceni Clinceni
20 septembrie
UTA Arad UTA
2 - 3
Poli Iași Iași
20 septembrie
FCSB FCSB
3 - 0
FC Argeș FC Argeș
21 septembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
1 - 3
Dinamo București Dinamo
Etapa 5
25 septembrie
FC Voluntari Voluntari
1 - 2
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
25 septembrie
FC Argeș FC Argeș
1 - 2
Universitatea Craiova Craiova
26 septembrie
Academica Clinceni Clinceni
2 - 0
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
26 septembrie
FC Viitorul Constanța Viitorul
4 - 1
Astra Giurgiu Astra
27 septembrie
CFR Cluj CFR
0 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
27 septembrie
Poli Iași Iași
5 - 2
FCSB FCSB
28 septembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
2 - 1
FC Botoșani Botoșani
28 septembrie
Dinamo București Dinamo
0 - 1
UTA Arad UTA
Etapa 6
2 octombrie
Universitatea Craiova Craiova
1 - 0
Poli Iași Iași
3 octombrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
1 - 0
FC Argeș FC Argeș
3 octombrie
Astra Giurgiu Astra
2 - 3
FC Voluntari Voluntari
3 octombrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
1 - 1
FC Hermannstadt Hermannstadt
3 octombrie
FCSB FCSB
3 - 2
Dinamo București Dinamo
4 octombrie
FC Botoșani Botoșani
0 - 2
Chindia Târgoviște Târgoviște
4 octombrie
FC Viitorul Constanța Viitorul
1 - 1
CFR Cluj CFR
5 octombrie
UTA Arad UTA
0 - 0
Academica Clinceni Clinceni
Etapa 7
16 octombrie
FC Argeș FC Argeș
1 - 0
Astra Giurgiu Astra
17 octombrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 0
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
17 octombrie
Poli Iași Iași
1 - 4
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
17 octombrie
CFR Cluj CFR
2 - 1
FC Botoșani Botoșani
18 octombrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
1 - 1
UTA Arad UTA
18 octombrie
Dinamo București Dinamo
0 - 1
Universitatea Craiova Craiova
19 octombrie
FC Voluntari Voluntari
0 - 2
FC Viitorul Constanța Viitorul
19 octombrie
Academica Clinceni Clinceni
0 - 2
FCSB FCSB
Etapa 8
23 octombrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
1 - 2
FC Botoșani Botoșani
23 octombrie
Universitatea Craiova Craiova
0 - 1
Academica Clinceni Clinceni
24 octombrie
UTA Arad UTA
1 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
24 octombrie
Astra Giurgiu Astra
4 - 0
Poli Iași Iași
24 octombrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
2 - 0
Dinamo București Dinamo
25 octombrie
FC Viitorul Constanța Viitorul
2 - 2
FC Argeș FC Argeș
25 octombrie
FC Voluntari Voluntari
0 - 1
CFR Cluj CFR
26 octombrie
FCSB FCSB
5 - 0
FC Hermannstadt Hermannstadt
Etapa 9
30 octombrie
FC Argeș FC Argeș
2 - 1
FC Voluntari Voluntari
31 octombrie
Academica Clinceni Clinceni
2 - 0
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
31 octombrie
FC Botoșani Botoșani
2 - 3
UTA Arad UTA
31 octombrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
0 - 1
Universitatea Craiova Craiova
1 noiembrie
Poli Iași Iași
0 - 3
FC Viitorul Constanța Viitorul
1 noiembrie
CFR Cluj CFR
1 - 2
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
2 noiembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
0 - 2
FCSB FCSB
Amânat
Dinamo București Dinamo
1 - 1
Astra Giurgiu Astra
Etapa 10
7 octombrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
1 - 1
FC Hermannstadt Hermannstadt
6 noiembrie
Astra Giurgiu Astra
0 - 2
Academica Clinceni Clinceni
6 noiembrie
Universitatea Craiova Craiova
0 - 1
Chindia Târgoviște Târgoviște
7 noiembrie
FC Voluntari Voluntari
4 - 0
Poli Iași Iași
7 noiembrie
FCSB FCSB
4 - 1
FC Botoșani Botoșani
8 noiembrie
FC Argeș FC Argeș
0 - 2
CFR Cluj CFR
8 noiembrie
FC Viitorul Constanța Viitorul
2 - 1
Dinamo București Dinamo
9 noiembrie
UTA Arad UTA
1 - 3
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
Etapa 11
20 octombrie
Dinamo București Dinamo
3 - 0
FC Voluntari Voluntari
20 noiembrie
Poli Iași Iași
1 - 1
FC Argeș FC Argeș
21 noiembrie
Academica Clinceni Clinceni
1 - 0
FC Viitorul Constanța Viitorul
21 noiembrie
FC Botoșani Botoșani
0 - 0
Universitatea Craiova Craiova
22 noiembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
0 - 1
Astra Giurgiu Astra
22 noiembrie
CFR Cluj CFR
0 - 1
UTA Arad UTA
23 noiembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 2
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
23 noiembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
2 - 3
FCSB FCSB
Etapa 12
4 decembrie
FC Voluntari Voluntari
3 - 3
Academica Clinceni Clinceni
4 decembrie
FC Argeș FC Argeș
0 - 1
Dinamo București Dinamo
5 decembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
2 - 2
FC Botoșani Botoșani
5 decembrie
FCSB FCSB
21:30
UTA Arad UTA
6 decembrie
Poli Iași Iași
20:45
CFR Cluj CFR
7 decembrie
Astra Giurgiu Astra
16:45
Chindia Târgoviște Târgoviște
7 decembrie
Universitatea Craiova Craiova
19:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
Amânat
FC Viitorul Constanța Viitorul
-
FC Hermannstadt Hermannstadt
Etapa 13
12 noiembrie
Academica Clinceni Clinceni
12:30
FC Argeș FC Argeș
11 decembrie
FC Botoșani Botoșani
18:00
Astra Giurgiu Astra
11 decembrie
Dinamo București Dinamo
20:30
Poli Iași Iași
12 decembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
17:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
12 decembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
19:30
FC Viitorul Constanța Viitorul
13 decembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
18:15
FC Voluntari Voluntari
13 decembrie
CFR Cluj CFR
21:00
FCSB FCSB
14 decembrie
UTA Arad UTA
20:30
Universitatea Craiova Craiova
Etapa 14
15 decembrie
Poli Iași Iași
15:15
Academica Clinceni Clinceni
15 decembrie
Astra Giurgiu Astra
17:15
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
15 decembrie
FC Viitorul Constanța Viitorul
19:30
FC Botoșani Botoșani
16 decembrie
FC Argeș FC Argeș
17:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
16 decembrie
FC Voluntari Voluntari
19:30
Chindia Târgoviște Târgoviște
17 decembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
19:30
UTA Arad UTA
17 decembrie
Dinamo București Dinamo
20:30
CFR Cluj CFR
18 decembrie
Universitatea Craiova Craiova
20:30
FCSB FCSB
Etapa 15
19 decembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
15:00
FC Argeș FC Argeș
19 decembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
20:30
FC Viitorul Constanța Viitorul
20 decembrie
FC Hermannstadt Hermannstadt
14:00
Poli Iași Iași
20 decembrie
FC Botoșani Botoșani
16:30
FC Voluntari Voluntari
20 decembrie
Academica Clinceni Clinceni
21:00
Dinamo București Dinamo
21 decembrie
UTA Arad UTA
17:30
Astra Giurgiu Astra
21 decembrie
FCSB FCSB
20:30
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
22 decembrie
CFR Cluj CFR
21:00
Universitatea Craiova Craiova
Etapa 16
14 ianuarie
CFR Cluj CFR
00:00
Academica Clinceni Clinceni
14 ianuarie
FC Hermannstadt Hermannstadt
00:00
Dinamo București Dinamo
14 ianuarie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
Poli Iași Iași
14 ianuarie
FC Botoșani Botoșani
00:00
FC Argeș FC Argeș
14 ianuarie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
FC Voluntari Voluntari
14 ianuarie
UTA Arad UTA
00:00
FC Viitorul Constanța Viitorul
14 ianuarie
FCSB FCSB
00:00
Astra Giurgiu Astra
14 ianuarie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
Etapa 17
17 ianuarie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
CFR Cluj CFR
17 ianuarie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
17 ianuarie
Dinamo București Dinamo
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
17 ianuarie
Poli Iași Iași
00:00
FC Botoșani Botoșani
17 ianuarie
FC Argeș FC Argeș
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
17 ianuarie
FC Viitorul Constanța Viitorul
00:00
FCSB FCSB
17 ianuarie
Astra Giurgiu Astra
00:00
Universitatea Craiova Craiova
17 ianuarie
FC Voluntari Voluntari
00:00
UTA Arad UTA
Etapa 18
24 ianuarie
FCSB FCSB
00:00
FC Voluntari Voluntari
24 ianuarie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
Academica Clinceni Clinceni
24 ianuarie
FC Botoșani Botoșani
00:00
Dinamo București Dinamo
24 ianuarie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
Poli Iași Iași
24 ianuarie
UTA Arad UTA
00:00
FC Argeș FC Argeș
24 ianuarie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
FC Viitorul Constanța Viitorul
24 ianuarie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
Astra Giurgiu Astra
24 ianuarie
FC Hermannstadt Hermannstadt
00:00
CFR Cluj CFR
Etapa 19
27 ianuarie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
FC Botoșani Botoșani
27 ianuarie
Dinamo București Dinamo
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
27 ianuarie
Poli Iași Iași
00:00
UTA Arad UTA
27 ianuarie
FC Argeș FC Argeș
00:00
FCSB FCSB
27 ianuarie
FC Voluntari Voluntari
00:00
Universitatea Craiova Craiova
27 ianuarie
FC Viitorul Constanța Viitorul
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
27 ianuarie
FC Hermannstadt Hermannstadt
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
27 ianuarie
CFR Cluj CFR
00:00
Astra Giurgiu Astra
Etapa 20
31 ianuarie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
Academica Clinceni Clinceni
31 ianuarie
UTA Arad UTA
00:00
Dinamo București Dinamo
31 ianuarie
FCSB FCSB
00:00
Poli Iași Iași
31 ianuarie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
FC Argeș FC Argeș
31 ianuarie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
FC Voluntari Voluntari
31 ianuarie
FC Botoșani Botoșani
00:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
31 ianuarie
Astra Giurgiu Astra
00:00
FC Viitorul Constanța Viitorul
31 ianuarie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
CFR Cluj CFR
Etapa 21
4 februarie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
UTA Arad UTA
4 februarie
Dinamo București Dinamo
00:00
FCSB FCSB
4 februarie
Poli Iași Iași
00:00
Universitatea Craiova Craiova
4 februarie
FC Argeș FC Argeș
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
4 februarie
FC Hermannstadt Hermannstadt
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
4 februarie
FC Voluntari Voluntari
00:00
Astra Giurgiu Astra
4 februarie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
FC Botoșani Botoșani
4 februarie
CFR Cluj CFR
00:00
FC Viitorul Constanța Viitorul
Etapa 22
7 februarie
FCSB FCSB
00:00
Academica Clinceni Clinceni
7 februarie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
Dinamo București Dinamo
7 februarie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
Poli Iași Iași
7 februarie
UTA Arad UTA
00:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
7 februarie
Astra Giurgiu Astra
00:00
FC Argeș FC Argeș
7 februarie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
7 februarie
FC Viitorul Constanța Viitorul
00:00
FC Voluntari Voluntari
7 februarie
FC Botoșani Botoșani
00:00
CFR Cluj CFR
Etapa 23
14 februarie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
Universitatea Craiova Craiova
14 februarie
Dinamo București Dinamo
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
14 februarie
FC Hermannstadt Hermannstadt
00:00
FCSB FCSB
14 februarie
Poli Iași Iași
00:00
Astra Giurgiu Astra
14 februarie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
UTA Arad UTA
14 februarie
FC Argeș FC Argeș
00:00
FC Viitorul Constanța Viitorul
14 februarie
FC Botoșani Botoșani
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
14 februarie
CFR Cluj CFR
00:00
FC Voluntari Voluntari
Etapa 24
20 februarie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
Academica Clinceni Clinceni
20 februarie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
20 februarie
Astra Giurgiu Astra
00:00
Dinamo București Dinamo
20 februarie
FCSB FCSB
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
20 februarie
FC Viitorul Constanța Viitorul
00:00
Poli Iași Iași
20 februarie
UTA Arad UTA
00:00
FC Botoșani Botoșani
20 februarie
FC Voluntari Voluntari
00:00
FC Argeș FC Argeș
20 februarie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
CFR Cluj CFR
Etapa 25
28 februarie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
Astra Giurgiu Astra
28 februarie
FC Hermannstadt Hermannstadt
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
28 februarie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
Universitatea Craiova Craiova
28 februarie
Dinamo București Dinamo
00:00
FC Viitorul Constanța Viitorul
28 februarie
FC Botoșani Botoșani
00:00
FCSB FCSB
28 februarie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
UTA Arad UTA
28 februarie
Poli Iași Iași
00:00
FC Voluntari Voluntari
28 februarie
CFR Cluj CFR
00:00
FC Argeș FC Argeș
Etapa 26
6 martie
FC Viitorul Constanța Viitorul
00:00
Academica Clinceni Clinceni
6 martie
Astra Giurgiu Astra
00:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
6 martie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
6 martie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
FC Botoșani Botoșani
6 martie
FC Voluntari Voluntari
00:00
Dinamo București Dinamo
6 martie
FCSB FCSB
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
6 martie
FC Argeș FC Argeș
00:00
Poli Iași Iași
6 martie
UTA Arad UTA
00:00
CFR Cluj CFR
Etapa 27
14 martie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
FC Voluntari Voluntari
14 martie
FC Hermannstadt Hermannstadt
00:00
FC Viitorul Constanța Viitorul
14 martie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
Astra Giurgiu Astra
14 martie
FC Botoșani Botoșani
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
14 martie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
Universitatea Craiova Craiova
14 martie
Dinamo București Dinamo
00:00
FC Argeș FC Argeș
14 martie
UTA Arad UTA
00:00
FCSB FCSB
14 martie
CFR Cluj CFR
00:00
Poli Iași Iași
Etapa 28
20 martie
FC Argeș FC Argeș
00:00
Academica Clinceni Clinceni
20 martie
FC Voluntari Voluntari
00:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
20 martie
FC Viitorul Constanța Viitorul
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
20 martie
Astra Giurgiu Astra
00:00
FC Botoșani Botoșani
20 martie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
20 martie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
UTA Arad UTA
20 martie
Poli Iași Iași
00:00
Dinamo București Dinamo
20 martie
FCSB FCSB
00:00
CFR Cluj CFR
Etapa 29
4 aprilie
FC Hermannstadt Hermannstadt
00:00
FC Argeș FC Argeș
4 aprilie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
FC Voluntari Voluntari
4 aprilie
FC Botoșani Botoșani
00:00
FC Viitorul Constanța Viitorul
4 aprilie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
Astra Giurgiu Astra
4 aprilie
UTA Arad UTA
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
4 aprilie
FCSB FCSB
00:00
Universitatea Craiova Craiova
4 aprilie
CFR Cluj CFR
00:00
Dinamo București Dinamo
4 aprilie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
Poli Iași Iași
Etapa 30
11 aprilie
Dinamo București Dinamo
00:00
Academica Clinceni Clinceni
11 aprilie
Poli Iași Iași
00:00
FC Hermannstadt Hermannstadt
11 aprilie
FC Argeș FC Argeș
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
11 aprilie
FC Voluntari Voluntari
00:00
FC Botoșani Botoșani
11 aprilie
FC Viitorul Constanța Viitorul
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
11 aprilie
Astra Giurgiu Astra
00:00
UTA Arad UTA
11 aprilie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
FCSB FCSB
11 aprilie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
CFR Cluj CFR

Cookies

Site-ul FC Viitorul foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord