Program și rezultate
Etapa 1
12 septembrie 2020
ACSM Oltenița Oltenița
4 - 0
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Înainte Modelu Modelu
2 - 3
FC Viitorul II Viitorul II
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
0 - 1
CS Afumați Afumați
Gloria Albești Albești
2 - 0
Agricola Borcea Borcea
Mostiștea Ulmu Ulmu
3 - 3
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
Etapa 2
19 septembrie 2020
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
2 - 7
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
Agricola Borcea Borcea
1 - 2
Mostiștea Ulmu Ulmu
CS Afumați Afumați
2 - 1
Gloria Albești Albești
FC Viitorul II Viitorul II
0 - 3
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
ACSM Oltenița Oltenița
0 - 2
Înainte Modelu Modelu
Etapa 3
26 septembrie 2020
Înainte Modelu Modelu
5 - 0
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
2 - 2
ACSM Oltenița Oltenița
Gloria Albești Albești
2 - 3
FC Viitorul II Viitorul II
Mostiștea Ulmu Ulmu
0 - 1
CS Afumați Afumați
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
6 - 2
Agricola Borcea Borcea
Etapa 4
3 octombrie 2020
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
1 - 4
Agricola Borcea Borcea
CS Afumați Afumați
4 - 0
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
FC Viitorul II Viitorul II
0 - 0
Mostiștea Ulmu Ulmu
ACSM Oltenița Oltenița
0 - 4
Gloria Albești Albești
Înainte Modelu Modelu
3 - 1
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Etapa 5
10 octombrie 2020
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
2 - 0
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Gloria Albești Albești
1 - 5
Înainte Modelu Modelu
Mostiștea Ulmu Ulmu
6 - 1
ACSM Oltenița Oltenița
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
3 - 1
FC Viitorul II Viitorul II
Agricola Borcea Borcea
0 - 1
CS Afumați Afumați
Etapa 6
17 octombrie 2020
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
0 - 4
CS Afumați Afumați
FC Viitorul II Viitorul II
7 - 4
Agricola Borcea Borcea
ACSM Oltenița Oltenița
0 - 1
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
Înainte Modelu Modelu
0 - 1
Mostiștea Ulmu Ulmu
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
1 - 0
Gloria Albești Albești
Etapa 7
24 octombrie 2020
Gloria Albești Albești
0 - 1
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Mostiștea Ulmu Ulmu
2 - 0
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
1 - 2
Înainte Modelu Modelu
Agricola Borcea Borcea
6 - 0
ACSM Oltenița Oltenița
CS Afumați Afumați
1 - 1
FC Viitorul II Viitorul II
Etapa 8
31 octombrie 2020
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
2 - 0
FC Viitorul II Viitorul II
ACSM Oltenița Oltenița
2 - 7
CS Afumați Afumați
Înainte Modelu Modelu
2 - 4
Agricola Borcea Borcea
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
2 - 2
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
Gloria Albești Albești
0 - 1
Mostiștea Ulmu Ulmu
Etapa 9
7 noiembrie 2020
Mostiștea Ulmu Ulmu
3 - 0
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
6 - 1
Gloria Albești Albești
Agricola Borcea Borcea
3 - 2
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
CS Afumați Afumați
1 - 0
Înainte Modelu Modelu
FC Viitorul II Viitorul II
7 - 1
ACSM Oltenița Oltenița
Etapa 10
14 noiembrie 2020
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
4 - 1
ACSM Oltenița Oltenița
FC Viitorul II Viitorul II
1 - 0
Înainte Modelu Modelu
CS Afumați Afumați
1 - 0
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Agricola Borcea Borcea
2 - 0
Gloria Albești Albești
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
0 - 0
Mostiștea Ulmu Ulmu
Etapa 11
13 martie 2021
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
2 - 2
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Mostiștea Ulmu Ulmu
2 - 0
Agricola Borcea Borcea
Gloria Albești Albești
0 - 4
CS Afumați Afumați
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
3 - 0
FC Viitorul II Viitorul II
Înainte Modelu Modelu
4 - 1
ACSM Oltenița Oltenița
Etapa 12
20 martie 2021
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
1 - 1
Înainte Modelu Modelu
ACSM Oltenița Oltenița
1 - 1
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
FC Viitorul II Viitorul II
3 - 1
Gloria Albești Albești
CS Afumați Afumați
0 - 2
Mostiștea Ulmu Ulmu
Agricola Borcea Borcea
2 - 4
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
Etapa 13
27 martie 2021
Agricola Borcea Borcea
0 - 0
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
1 - 3
CS Afumați Afumați
Mostiștea Ulmu Ulmu
1 - 0
FC Viitorul II Viitorul II
Gloria Albești Albești
5 - 2
ACSM Oltenița Oltenița
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
3 - 1
Înainte Modelu Modelu
Etapa 14
3 aprilie 2021
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
0 - 1
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Înainte Modelu Modelu
0 - 1
Gloria Albești Albești
ACSM Oltenița Oltenița
1 - 4
Mostiștea Ulmu Ulmu
FC Viitorul II Viitorul II
1 - 1
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
CS Afumați Afumați
4 - 0
Agricola Borcea Borcea
Etapa 15
10 aprilie 2021
CS Afumați Afumați
1 - 1
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
Agricola Borcea Borcea
1 - 1
FC Viitorul II Viitorul II
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
4 - 2
ACSM Oltenița Oltenița
Mostiștea Ulmu Ulmu
3 - 0
Înainte Modelu Modelu
Gloria Albești Albești
1 - 1
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Etapa 16
17 aprilie 2021
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
0 - 1
Gloria Albești Albești
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
2 - 2
Mostiștea Ulmu Ulmu
Înainte Modelu Modelu
1 - 2
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
ACSM Oltenița Oltenița
3 - 4
Agricola Borcea Borcea
FC Viitorul II Viitorul II
1 - 1
CS Afumați Afumați
Etapa 17
24 aprilie 2021
FC Viitorul II Viitorul II
6 - 0
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
CS Afumați Afumați
5 - 0
ACSM Oltenița Oltenița
Agricola Borcea Borcea
3 - 1
Înainte Modelu Modelu
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
0 - 1
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
Mostiștea Ulmu Ulmu
4 - 0
Gloria Albești Albești
Etapa 18
30 aprilie 2021
Recolta Gheorghe Doja Gh. Doja
1 - 1
Mostiștea Ulmu Ulmu
Gloria Albești Albești
4 - 3
Axiopolis Cernavodă Axiopolis
SC Popești Leordeni Pop.-Leordeni
2 - 1
Agricola Borcea Borcea
Înainte Modelu Modelu
1 - 3
CS Afumați Afumați
ACSM Oltenița Oltenița
2 - 7
FC Viitorul II Viitorul II

Cookies

Site-ul FC Viitorul foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord